Gratulujemy dla Rugby Team Olsztyn za zdobycie pierwszego Pucharu z Turnieju Mistrzowskiego.

Gratulujemy dla Rugby Team Olsztyn za zdobycie pierwszego Pucharu z Turnieju Mistrzowskiego.

Firma MP Group gratuluje dla drużyny Rugby Team Olsztyn, którzy w niedzielę 16.10.2016 brali udział w trzecim turnieju i ostatnim w tym roku Mistrzostw Polski w Gnieźnie .

Oto relacja z turnieju:

 

„Byliśmy rozstawieni w drugiej dywizji i w grupie mieliśmy następujące zespoły:

 

-Pogoń Siedlce,

-Rugby Bełchatów .

Niestety sztuczna murawa nie sprzyjała naszej drużynie , a padający deszcz nie ułatwił zadania . Oba mecze przegraliśmy z Pogonią 38: 0 , natomiast z Bełchatowem 31:0 . Jak to zwykle bywa złe dobrego początkiem w kolejnym meczu spotkaliśmy się z faworyzowaną Szarżą Grudziądz w półfinale Bowl . Po słabym początku bo przegrywaliśmy już 10: 0, nasi zawodnicy się obudzili , a przeciwnicy podali nam pomocną dłoń by w końcówce mimo osłabienia doprowadzić do zwycięstwa 10:17 . Ten wynik spowodował że w finałowym pojedynku znów spotkaliśmy się z drużyną z Bełchatowa , po bardzo wyrównanym pojedynku dosłownie w ostatniej minucie spotkania udało się naszym zawodnikom dwukrotnie umieścić piłkę w polu punktowym Bełchatowa i ustanowiliśmy wynik na 22:10 . Wygrywając w ten sposób w finale Bowl i zdobywając pierwszy w historii klubu puchar z turnieju Mistrzowskiego!!!”

Nie było by to możliwe gdyby nie wsparcie Naszych Patronów i Partnerów którym Dziękujemy za dotychczasową współpracę i liczymy na dalsze równie owocne kontakty.