Oferta

Firma MP Group jest czołowym producentem z bardzo szerokim zakresem działalności w dziedzinie motoryzacyjnej, pojazdów ciężarowych i dostawczych, produkcja przyczep i lawet do transportu pojazdów .

Firma jest zlokalizowana na terenie o powierzchni 1 ha. Działalność produkcyjno-usługowa jest prowadzona w specjalistycznie wypo­sażonych halach o łącznej powierzchni 2600 m2 i pomieszczeniach magazynowych o powierzchni 1000 m2.

Współpracujemy z weloma firmami znanych branż motoryzacyjnych. 

Działalność handlowa to przede wszystkim doradztwo przez doświadczonych pracowników w Naszej branży, sprzedaż części zamiennych w sklepie internetowym oraz bezposrednio w siedzibie firmy. Posiadamy części do nadwozi samochodów dostawczych i ciężarowych, naczep i przyczep oraz plandek i hal namiotowych.

Posiadamy Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2015 w zakresie projektowania, produkcji i remontów nadwozi samochodów ciężarowych i dostawczych, doposażenia samochodów użytkowych oraz produkcji elementów blacharki do pojazdów, a także usług ślusarsko-spawalniczych.

Oferujemy m.in.:

  • produkcję profesjonalnych zabudów pojazdów ciężarowych i dostawczych, produkcje przyczep samochodowych, lawet, najazdów, produkcja najazdów do pojazdów pomocy drogowej
  • wykonanie plandek począwszy od plandeki na piaskownicę, poprzez plandekę na przyczepkę, kończąc na plandece do naczepy czy hali namiotowej
  • reklama wizualna (reklama zewnętrzna, poligrafia)
  • wydruki wielkoformatowe (posiadamy: drukarka wielkoformatowa DGI XP Print 3204T o szerokości zadruku 320 cm !)
  • hale namiotowe / konstrukcje aluminiowe na potrzeby magazynowe, eventy itp.
  • części do zabudów samochodów dostawczych i ciężarowych / przyczep / naczep (jako nieliczni, posiadamy części do naczep Kogel !)

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi katalogami.

Katalogi do pobrania poniżej:

Katalog hale namiotowe/zabudowy 2019

Katalog hale namiotowe.

Katalog auto zabudowy.

Katalog rolet do samochodów ciężarowych oraz dostawczych nr 1.

Katalog rolet do samochodów ciężarowych oraz dostawczych nr 2.

Tabela dopuszczalnych wymiarów pojazdów w krajach europejskich.

Oznaczenia liniowe.

Oznaczenia konturowe liniowe.